pošli tiskni
vÝprodej / Zametací kartáč Vari CB-80
akce

Zametací kartáč Vari CB-80

Jednoúčelový zametací kartáč Vari CB-80 je celoroční pomocník určený pro odmetání nečistot a sněhu ze zpevněných ploch. Je osazen čtyřtaktním motorem HONDA GCV 160.
Zametací kartáč šíře 80 cm se pyšní nejkompaktnějšími rozměry na trhu, skvělou ovladatelností, vysokým výkonem zametání a bohatým příslušenstvím. Design kartáče je převzatý z profesionálních strojů se spirálovým uspořádáním štětin. Je vhodný pro celoroční použití.
První volbou v příslušenství je sběrací box, který slouží pro účinný sběr metených nečistot. Sběrací box je velmi snadno ovladatelný díky plovoucímu uložení a vysypávání z místa obsluhy. Pro práci v prašném prostředí nebo pro uklízení suchého listí slouží protiprachová plenta, která snižuje prašnost a zabraňuje přemetání listí přes kartáč. Pro odmetání sněhu doporučujeme připojit k zametacímu kartáči i odhrnovací radlici, se kterou sníh odhrnete a zároveň vymetete do čista. Adhezi na sněhu a ledu zajišťuje speciální směs a dezén pneumatik, díky kterým není nutné používat sněhové řetězy.
Komfort obsluhy dále zvyšuje nastavení výšky řídítek v šesti polohách, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace.
Při vývoji tohoto malého lehkého kartáče bylo použito osvědčených komponentů z našich bubnových sekaček a mulčovačů.
Do rámu stroje jsou nově integrovaná kotvicí oka pro uchycení pomocí kurtů při přepravě, díky čemuž zametací kartáč splňuje přísnou normu Evropské Unie pro zajištění nákladu při přepravě. Tato inovace je do výroby zaváděna postupně od dubna 2018. Může se stát, že u autorizovaných prodejců VARI naleznete stroje vyrobené před dubnem 2018, které tuto inovaci nemají.
Cena s DPH: 25 300 Kč 
Cena bez DPH: 20 909 Kč
ks
Původní cena s DPH: 29 990 Kč Ušetříte: 4 690 Kč Sleva: 16%
Kód:  4440 Dostupnost:  skladem Porovnej produkty Záruka:  24 měsíců
Web výrobce: https://www.vari.cz/produkty/zametaci-kartace/zametaci-kartac-cb-80...

Technické údaje

Typ motoru:HONDA GCV 160
Nastavení řídítek:výškově
Průměr kartáče:34 cm
Rozvod motoru:OHC
Výkon motoru:5,5 HP
Plošný výkon stroje:1985 - 2730 m2/hod
Počet rychlostí:2
Šíře záběru:80 cm
Pojezdová rychlost:2,5 - 3,4 km/h
Hmotnost:67 kg

Zeptejte se odborníka na informace týkající se tohoto produktu